Zdrowie i Uroda

Bransoletka ślubna – postaw na błysk!

Biżuteria ślubna to nie tylko dodatek dla panny młodej. To przede wszystkim ważna część jej kreacji i całokształtu. Kobiety pragną wyglądać pięknie w tym wyjątkowym dniu. Miesiącami szukają wymarzonej sali, sukni, wiązanki czy butów, zapominając często właśnie o biżuterii, która w ostateczności wybierana jest w pośpiechu, na ostatnią chwilę. Choć bransoletki ślubne mało kiedy są jedyną ozdobą podczas tego ważnego wydarzenia, to warto poświęcić im szczególną uwagę. Nie wszystkie panie wiedzą, jak się do tego zabrać, dlatego przychodzimy wam z pomocą i podpowiemy, dlaczego wybór bransoletki jest tak ważny oraz na jaki model się zdecydować.

Istota bransoletki

Ceremonia zaślubin to czas, w którym dłonie panny młodej są obiektem spojrzeń  bliskich osób – czy to podczas zakładania obrączek, podpisywania aktu małżeństwa, przyjmowania życzeń czy podczas krojenia tortu. Idealnie dopasowana bransoletka z kryształków spełni wtedy swoją rolę – zalśni swym blaskiem. Dlatego nie warto odkładać poszukiwań na sam koniec. Wtedy będziemy mieć pewność, że bransoletka nie była wybierana pod wpływem presji, a był to po prostu nasz świadomy zakup. Ślub sam w sobie jest stresującym przeżyciem, więc po co dokładać sobie kolejnych zmartwień? A uwierzcie nam, nie ma nic gorszego niż niezadowolona ze swojego całokształtu panna młoda.

Jak wybrać odpowiednią bransoletkę?

Oferty salonów jubilerskich są bogate, jednakże bardzo często okazuje się, że kryształowe bransoletki są wszędzie niezwykle do siebie podobne. Co wtedy zrobić? Warto poszukać pracowni jubilerskiej, w której od podstaw możemy stworzyć własną bransoletkę z kryształkami. Dzięki temu będziemy mieć wpływ na każdy szczegół naszej biżuterii i będziemy mogły dopasować ją do ślubnej kreacji. Pamiętajmy, aby nie zostawiać tego na ostatnią chwilę, bo stworzenie indywidualnego projektu również zajmuje trochę czasu.

Modne kryształy

Kryształowa bransoletka wygląda elegancko, efektownie i będzie pasować  praktycznie do każdego typu sukni ślubnej. Bogata oferta kryształów sprawia, że mamy duże pole manewru, jeśli chodzi o formę i kolorystykę. Najmodniejsza jest bransoletka z kryształu górskiego, który poprzez swój błysk i nieskazitelną czystość do złudzenia przypomina diament. Jest jednak o wiele tańszy, przez co chętnie wybierany przez panny młode.

Solo i w parze

Bransoletka z kryształków jest rodzajem biżuterii, którą można nosić samodzielnie oraz w połączeniu z inną tego typu bransoletką lub nawet zegarkiem. Wszystko zależy od charakteru i odwagi panny młodej, a także wyobraźni. Ważne, aby czuć się w tym dniu po prostu sobą.

Bransoletka, w której znajdzie się kryształ górski, jest bez wątpienia wyjątkowym i pięknym dodatkiem do ślubnej kreacji. Coraz chętniej wybierają ją również kobiety, które idą na ślub jako gość lub te, które biorą udział w  imprezach takich jak zabawa sylwestrowa, bal karnawałowy czy innej ważnej uroczystości, wymagającej spektakularnej oprawy.  Bransoletka z kryształu górskiego pasuje do każdej stylizacji, dlatego warto mieć taką w swoich kobiecych zbiorach.

Więcej bransoletek znajdziesz w sklepie TopArt na https://www.topartbizuteria.pl/bransoletki