Ciekawe

CHOCOLATE JELLIES od Vobro

Któż z nas nie lubi słodyczy? Łakocie takie jak czekoladki, praliny czy bomboniery są nie tylko uwielbiane przez najmłodszych smakoszy, ale także przez dorosłych łasuchów. Słodkości sprawdzą się jako „pocieszacz” w smutne dni, jako idealny prezent dla naszych najbliższych bądź jako dodatek do porannej kawy. Polacy uwielbiają słodycze, a ich udział w codziennej diecie statystycznego Kowalskiego jest coraz większy. Potwierdza to raport „Zmiany preferencji Polaków w zakresie konsumpcji żywności” przygotowanego przez Bank BGŻ BNP Paribas we współpracy z firmą badawczą Gfk. Uwielbiamy słodycze nie tylko ze względu na ich walory smakowe, ale także na korzystny wpływ na zdrowie. „Kupując słodycze, podobnie jak przy wyborze innych produktów spożywczych, konsumenci coraz częściej zwracają uwagę na ich walory zdrowotne. Rosnącym zainteresowaniem cieszą się więc np. czekolady z wysoką zawartością kakao, uważane za źródło magnezu, czy batony z ziarnem zbóż” –uważają autorzy raportu.
VOBRO wychodząc naprzeciw wymaganiom swoich klientów wprowadza na rynek innowacyjne wyroby- galaretki Fruttini oraz Chocolate Jellies z nadzieniem bogatym w witaminy. Czy od teraz ulubione słodkości wpływają korzystnie na nasze zdrowie?
Zakłady Produkcji Cukierniczej VOBRO to firma z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. Od początku swojej działalności działa w Brodnicy, niewielkim miasteczku położonym w województwie kujawsko- pomorskim. Marka dba o jakość każdego ze swoich produktów mając na względzie wymagania i zadowolenie każdego ze swoich klientów. Zakład systematycznie rozbudowuje linie produkcyjne, ulepsza systemy magazynowania, sprawdza wysokiej jakości surowce do produkcji swoich wyrobów oraz poszerza dystrybucję krajową i międzynarodową. Receptą na sukces brodnickiego producenta są sprawdzone receptury, otwarcie na potrzeby klientów oraz bardzo dobra znajomość rynku. Firma obecnie zatrudnia około czterystu doświadczonych pracowników, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe. Zakład posiada system ISO 22000 i spełnia standard IFS. VOBRO stale poszerza swoją ofertę. Dziś klienci mogą skosztować m.in. pralinek, bombonier, galaretek i ciastek różniących się od siebie wyglądem, smakiem czy nadzieniem. Dzięki bogatej ofercie, wysokiej jakości wyrobów oraz ich niepowtarzalnemu smakowi, liczba miłośników vobrowskich słodkości nieustannie rośnie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów firma wprowadza także wiele nowych produktów takich jak chociażby wspomniane wcześniej galaretki z witaminami.
W 2016 roku VOBRO wprowadziło na rynek galaretki z owocowym nadzieniem, które zostało wzbogacone o witaminy. Na początku roku 2017, firma oferuje kolejny innowacyjny produkt związany z segmentem galaretek. Chocolate Jellies to jedyne w swoim rodzaju, unikalne połączenie galaretki z prawdziwie płynnym nadzieniem w czekoladowej, delikatnej otoczce rozpływającej się w ustach. Chocolate Jellies to mieszanka galaretek owocowych składająca się z trzech smaków: cytryny, pomarańczy oraz wiśni. Każda pojedyncza galaretka oblana jest deserową czekoladą. Produkt obecnie dostępny jest w opcji torby – stabilopack 200g, torby 1kg oraz luzu 3kg. „Chcieliśmy zaoferować dotychczasowym konsumentom galaretek w czekoladzie produkt znacznie bardziej atrakcyjny w porównaniu z obecną ofertą na rynku – produkt wzbogacony o prawdziwie płynne nadzienie z zawartością soku owocowego.” – Wypowiada się Tomasz Kuca, dyrektor marketingu firmy VOBRO. „Nazwa produktu CHOCOLATE JELLIES ma od razu komunikować charakter produktu – połączenie galaretki z czekoladą, natomiast atrakcyjna, dynamiczna szata graficzna ma podkreślać podstawowy benefit produktu – zawartość prawdziwie płynnego nadzienia owocowego.”
Chocolate Jellies to nie tylko wyśmienity smak, unikalna forma czy precyzja wykonania, ale także starannie przemyślana kompozycja będąca elementem zaawansowanej strategii marketingowej VOBRO. „Nowoczesna grafika opakowania CHOCOLATE JELLIES uatrakcyjnia bardzo zaniedbany wizualnie przez konkurencję segment galaretek w czekoladzie. Czerwone tło opakowania CHOCOLATE JELLIES idealnie komponuje się z brązowym kolorem czekolady, a w połączeniu z równie atrakcyjną szatą graficzną marki FRUTINI buduje bardzo zauważalną ofertę galaretek VOBRO na półce sklepowej.”- Kontynuuje Tomasz Kuca. „Zdajemy sobie sprawę, że większość konsumentów słodyczy identyfikuje markę VOBRO z segmentem pralin sprzedawanych w formie bombonierek. Nie ukrywamy jednak naszego dążenia do tego, aby oferta produktów opartych na technologii produkcji galaretek stanowiła jeden z filarów biznesu firmy VOBRO. Ciągle pracujemy nad tworzeniem atrakcyjnych konceptów opartych na galaretkach, które pozwolą nam pozyskiwać nowych konsumentów.”
Firma VOBRO od ponad trzydziestu lat dostarcza na rynek krajowy i międzynarodowy produkty wyróżniające się doskonałym smakiem, który zapadnie w pamięci nawet najbardziej wymagającym konsumentom. Czy innowacyjne galaretki Chocolate Jellies w czekoladzie przypadną do gustu klientom? To się wkrótce okaże.