Ciekawe

Eleganckie zegarki – funkcjonalne i w formie biżuterii!

Od dawna wiadomo, że zegarki oferowane przez topowych producentów takich jak Tissot, Fossil czy Omega oferują nie tylko zegarki przeznaczone dla osób aktywnych, ale również wiele interesujących modeli idealnych na wielkie okazje. Obecnie firmy specjalizujące się w projektowaniu zegarków dbają o to, aby w ofercie danego producenta znalazły się modele casualowe, ale również sportowe czy eleganckie. Szczególnie te ostatnie cieszą się dużym zainteresowaniem!

W blasku drogocennych kamieni

Czym różnią się eleganckie zegarki damskie i męskie od tych casualowych, noszonych na co dzień? Z pewnością różni je design oraz zastosowanie konkretnych materiałów. Zegarki casualowe tworzone są przede wszystkim tak, aby w jak największym stopniu były one odporne na uszkodzenia czy zarysowania. W przypadku zegarków luksusowych nierzadko używane są drogocenne kamienie oraz subtelniejsze materiały. Zdarza się, że w tarczach takich zegarów znajdziemy brylanty czy inne drogocenne klejnoty. Zegarki o pozłacanych czy posrebrzanych bransoletach świetnie komponują się z eleganckimi sukniami wieczorowymi. Tego typu zegarki doskonale zastępują najbardziej wyszukaną biżuterię!

Eleganckie zegarki damskie i męskie znaleźć można w sklepie internetowym wkrzyś.pl – na wirtualnych półkach znalazły się takie marki jak Calvin Klein, Gucci, Omega i wiele innych.