Ciekawe

Hotel Windsor – szkolenia, targi, konferencje

Hotel Windsor to miejsce szczególne – cenione z uwagi na wspaniałe otoczenie, piękne, pałacowe wnętrza, świetną obsługę oraz szeroką ofertę, dostosowaną do potrzeb różnych grup klientów. Nawet ci najbardziej wymagający będą zadowoleni. Hotel oferuje nie tylko możliwość spania i odpoczywania w 4-gwiazdkowych wnętrzach, ale również organizuje imprezy okolicznościowe, czy to związane z wydarzeniami prywatnymi w rodzinach, czy też z kwestiami bardziej zawodowymi. W tekście skupimy się zwłaszcza na tym drugim – jeśli bowiem ktoś szuka miejsca do organizacji targów, szkoleń, czy konferencji, na pewno zainteresuje go oferta łącząca przyjemne z pożytecznym. W Hotelu Windsor można nie tylko zająć się pracą, ale w wolnej chwili pójść na przechadzkę po parku, czy też popływać na Jeziorze Zegrzyńskim, nad którym posiadłość jest ulokowana. Co warto wiedzieć na jej temat i na temat jej oferty?

Hotel Windsor – imprezy firmowe

Hotel Windsor to wspaniałe centrum konferencyjne. Pomieści mnóstwo osób, posiada wiele sal do wyboru, wszystko to zaledwie 30 minut od Warszawy. W tym zacisznym miejscu można zorganizować huczną imprezę firmową, albo też równie huczną wystawę. Targi, imprezy promocyjne, konferencje – wszystko to jest możliwe do organizacji właśnie tam. W dodatku ponieważ klient ma zawsze rację, hotel zapewnia elastyczność przy realizacji zleceń. W związku z tym każdy otrzymuje tak zorganizowane wydarzenie, jakiego powstanie było jego czy jej celem. Wszystko dopięte na ostatni guzik, pyszna kuchnia, wspaniałe wnętrza, zapewniony sprzęt i okolica, która pozwala natychmiast zapomnieć o pracy, gdy znajdzie się na to wolną chwilkę.

Hotel Windsor – czas wolny

Kiedy zamyka się już wystawę, albo konferencja dobiegła końca, można miło spędzić czas ze swoimi znajomymi, przechadzając się po parku, albo wylegując na Zalewem Zegrzyńskim. Hotel Windsor w Jachrance przyszykował dla swoich gości również bogatą ofertę SPA – jacuzzi, sauny, sala fitness, mini-basen. Dokładne informacje o ofercie można znaleźć pod adresem windsorhotel.pl, więc nie będziemy ich wszystkich powielać. Dość poinformować, że znajduje się tu też prywatna plaża i boiska do piłki nożnej czy siatkówki. Jest więc co robić – można świetnie odpocząć!