Ciekawe

Nietypowe przyjęcie urodzinowe dla dziecka

Organizowanie przyjęcia urodzinowego dla dziecka to spore wyzwanie, szczególnie, że wraz z wiekiem dziecka rosną również jego oczekiwania. Okazuje się jednak, że obecnie wiele firm umożliwia zorganizowanie ciekawego przyjęcia urodzinowego, niekoniecznie w mieszkaniu czy w kawiarni. Oto kilka ciekawych pomysłów, które z pewnością ucieszą maluchy.

Zabawa w parku rozrywki

Wiele parków rozrywki posiada specjalistyczną ofertę skierowaną właśnie dla grup zorganizowanych. Warunkiem zorganizowania zabawy dla grupy dzieci jest jednak stworzenie listy uczestników, dostarczenie jej do odpowiedniej komórki w administracji parku oraz ustalenie detali. Zazwyczaj tego typu zabawa odbywa się pod czujnym okiem dwóch lub trzech opiekunów, którzy zapewniają dzieciom moc wrażeń. Przeprowadzają oni maluchy przez dopasowane do ich wieku atrakcji: karuzele, zjeżdżalnie, wystawy. W ramach przyjęcia dzieci mogą liczyć także na poczęstunek – ten organizowany jest w strefie gastronomicznej.

Zabawa w parku linowym

Parki linowe dla dzieci istnieją w Polsce od kilku lat, a już zdobyły olbrzymią popularność. Wszystko za sprawą licznych atrakcji oraz możliwości odbywania zajęć pod okiem doświadczonych instruktorów. Parki linowe są odpowiednio zabezpieczone: poruszanie się pomiędzy kolejnymi stacjami możliwe jest dzięki zawieszonym linom oraz linom bezpieczeństwa. Każde dziecko zostaje wpięte w specjalistyczną uprząż, dzięki której nie ma możliwości, aby spadło. Zajęcia urodzinowe organizowane są w grupach kilkunastu osobowych, do których przydzielanych jest 2-3 instruktorów. Zabawa rozpoczyna się od krótkiego szkolenia z zasad bezpieczeństwa. Całość imprezy może trać nawet do 6 godzin! Po zabawie nierzadko przygotowywany jest także poczęstunek dla małych sportowców. Taka zabawa z pewnością na długo pozostanie w pamięci dzieci!