Dom i Wnętrze

Jak skutecznie chronić się przed słońcem na tarasie?

Popołudnia i wieczory spędzone na tarasie to idealny sposób na relaks, szczególnie w czasie upalnego lata. Chcąc cieszyć się świeżym powietrzem oraz komfortem musimy zadbać o odpowiednie meble i dodatki. Zdecydowana większość posiadaczy tarasów skupia się przede wszystkim na meblach ogrodowych. Są one ważne, jednak tak samo istotna jest skuteczna ochrona przed słońcem. Jakie rozwiązania wybrać, aby cieszyć się latem w bezpieczny sposób?

Eleganckie parasole ogrodowe

Nowoczesne parasole ogrodowe różnią się od produktów, które kupowaliśmy do stref wypoczynkowych kilkanaście lat temu. Producenci stawiają dzisiaj przede wszystkim na trwałe materiały oraz wysoką estetykę. Za projektami parasoli stoją doświadczeni konstruktorzy, którzy łączą w nich funkcjonalność oraz doskonały wygląd. Parasol sprawdzi się nie tylko w ogrodach, gdzie może zostać wkopany w ziemię. Wiele osób decyduje się na ustawienie parasola na tarasie, gdzie jego podstawa może mieć niewielkie kółka – znacząco ułatwi to jego przesuwanie po gładkich powierzchniach. Parasol ochroni nie tylko nas samych, ale też meble tarasowe, przez co na długi czas zachowają one piękny kolor.

Materiały odporne na zmienne warunki atmosferyczne

Jak tworzony jest parasol ogrodowy 3m? Stelaż parasola tworzony jest z antykorozyjnego aluminium. Materiał ten jest odporny na działanie wody, pojawianie się ognisk rdzy. Osadzenie stelaża na ruchomej stopie pozwoliło na rotowanie parasola o 360 stopni – to jeden z wielu punktów regulacji ustawienia. Poliestrowe czasze parasoli pokrywane są warstwą poliuretanu – dzięki temu tkanina jest zabezpieczona przed silnym promieniowaniem UV, wnikaniem kurzu oraz wilgocią. Nowoczesny parasol ogrodowy uchroni nas nie tylko przed słońcem, ale i niespodziewanym deszczem!

Wózek spacerowy parasolka - niewiarygodna łatwość składania zobacz tu http://robimytolepiej.pl Protetyka Kraków apartamenty w Szczawnicy