Dom i Wnętrze

Jak zadaszyć przestrzeń tarasową?

Nie musimy wyjeżdżać w okresie wakacyjnym, aby móc cieszyć się słońcem i latem. Wystarczy niewielka przestrzeń w ogrodzie lub taras! Kilka dobranych mebli oraz zadaszenie sprawią, że każdą wolną chwilę będziemy chcieli spędzać na świeżym powietrzu. Jakie rozwiązania wziąć pod uwagę podczas planowania tarasu? Przekonaj się, co jest obecnie najmodniejsze!

Nowoczesne meble o wysokiej trwałości

Aby zapewnić sobie wygodę w ogrodzie przede wszystkim pomyślmy o meblach – powinny być wygodne, dopasowane do naszych potrzeb i trwałe. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów pozwoli uchronić meble przed zniszczeniem, działaniem wilgoci. Meble możemy dodatkowo wyposażyć w miękkie poduszki i siedziska, pledy.

Tarasola, która uprzyjemni chwile na świeżym powietrzu

Jak skutecznie uchronić się przed słońcem podczas wypoczynku na tarasie? Do niedawna kupowane parasole ogrodowe zastępowane są tarasolami. Na stronie tarasola.pl znajdziemy dokładne informacje o tym produkcie i przekonamy się, jak wiele posiada on zalet. Tarasole ogrodowe mogą być stawiane zarówno przy ścianach domu, jak i w centralnym punkcie ogrodu. Ich zadaniem jest ochrona przed słońcem, zapewnienie cienia i urozmaicenie przestrzeni wypoczynkowej. Tarasola pozwoli na korzystanie z lata bez względu na pogodę – nowoczesne dachy zabezpieczone są przed działaniem wody. Deszcz nie będzie już żadną przeszkodą!

Trwałe materiały konstrukcji i dachu

Konstrukcja tarasoli wykonana jest z aluminiowych profili zabezpieczonych przed pojawianiem się rdzy. Ich kolor wybrać można z szerokiej palety klasycznych barw i kolorów imitujących strukturę drewna. Tarasola skonstruowana jest w taki sposób, aby opierać się podmuchom wiatru dochodzącym do 120 km/h. Na jej szczycie umieszczany jest dach – może być on wykonany z aluminiowych lameli lub też z tkaniny technicznej. Oba rozwiązania gwarantują pełną wodoodporność, ochronę przed promieniowaniem UV.

http://peo.pl http://meblelobos.pl Jaką gondolę wybrać na lato Protetyka Kraków apartamenty w Szczawnicy