Ciekawe

Jazda samochodami marzeń!

W ostatnim czasie szukałem jakiegoś inspirującego pomysłu na oryginalny, emocjonujący, a zarazem niedrogi prezent, który mógłbym dać swojemu ojcu. Buszując po różnego rodzaju portalach internetowych widziałem propozycje typu: krawat, koszula, skarpetki czy książka. Myśląc sobie „ale to już było” stwierdziłem, że nie chcę kupować tacie kolejny raz tego samego i nudnego prezentu. I wtedy właśnie trafiłem na ofertę całkiem innowacyjną prezentowaną na portalu internetowym JazdaMarzen.pl! I to o tej ofercie chcę dziś Wam właśnie opowiedzieć.

Zaglądając na ich stronę internetową zauważysz, że sprzedają oni samochody marzeń. Tfu, właściwie to nie tyle samochody, co możliwość ich przetestowania na ulicach polskich miast. W grę wchodzi tu między innymi przejażdżka Ferrari po Warszawie, jazda Lamborghini po Krakowie czy też konfrontacja tych samochodów w innych miastach, wśród których wymienić można chociażby Bielsko, Łódź, Wrocław, Kielce czy Radom.

Każde z aut w ich ofercie to motoryzacyjna perełka, która do setki rozpędza się w mgnieniu oka, a jazda nią jest prawdziwą przyjemnością połączoną z wielkimi emocjami i mocną adrenaliną.

Prezent tego typu idealnie nadaje się praktycznie na każdą okazję, a wręczyć można go zarówno facetowi, jak i kobiecie. Ja podarowałem go ojcu i widząc jego radość i ekscytację byłem pewien, że dokonałem słusznego wyboru. Jeśli i Ty chcesz go dokonać, to już teraz przejdź na stronę JazdaMarzen.pl i zamów voucher na przejazd wybranym samochodem.

Kończąc muszę powiedzieć, że ta opcja spodobała mi się na tyle, że chyba kupię kilka tego typu voucherów i dam je moim podwładnym jako prezenty dla pracowników. Jestem przekonany, że im również bardzo się to spodoba, będą mi wdzięczni, co z kolei przełoży się na jakość ich pracy!