Ciekawe

Nietypowe ozdoby ścian

Nietypowe ozdoby ścian

Jak elegancko ozdobić ścianę i nadać pomieszczeniu oryginalnego charakteru? Wiele osób nie chce, aby w ich mieszkaniu znajdowały się wyszukane obrazy czy grafiki. Na szczęście możliwe jest wykorzystanie innych, nowocześniejszych form do ozdobienia mieszkania. Jakich?

Podstawą jest szukanie ozdób ściennych, które dodatkowo spełniać będą jeszcze inne funkcje. Najpopularniejsze są oczywiście zegary. Obecnie możliwe jest znalezienie licznych zegarów w konkretnych kształtach – kota, postaci znanych z popkultury, budowli. Zegary świetnie sprawdzają się zarówno w kuchni, sypialniach, pokojach dziennych i wielu innych. Zegary mogą posiadać funkcje magnetyczne, przez co dodatkowo możemy również zamieszczać niewielkie notatki przeznaczone dla rodziny.

Tablice magnetyczne

Tablice magnetyczne to świetne rozwiązanie właściwie dla każdego pomieszczenia. W przypadku domowych biur jest to idealne miejsce do zamieszczania ważnych notatek, wizytówek i innych. Tablice magnetyczne to także dobry pomysł dla kuchni – w ten sposób domownicy mogą się ze sobą komunikować. Topowi producenci oferują takie tablice magnetyczne w konkretnych kształtach – najciekawszym przykładem jest tu tablica w kształcie Polski z dokładnie zaznaczonymi województwami oraz konturami kraju. Taka tablica świetnie wyglądać będzie z magnesami przywożonymi z różnych miejsc w Polsce. To świetna propozycja dla rodziców, którzy pragną w dziecku zaszczepić bakcyla do podróżowania oraz poznawania swojego kraju. Przy okazji dziecko poznaje także położenie kolejnych miast, parków narodowych, zabytków…

Tablice możemy wieszać także w sypialniach – będą miejscem na zamieszczanie zdjęć czy pocztówek z wakacji. Taka tablica stanie się miejscem miłych wspomnień!

Również przedmioty codziennego użytku, takie jak wieszaki, mogą fajnie urozmaicić przestrzeń wokół nas. Najciekawsze wzory to drzewa, chmury, plastry miody i wiele innych.

O dodatkach na ściany czytaj na kreatywnywarsztat.pl.