Ciekawe

Organizacja wesela – najczęściej spotykane trudności

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych etapów w naszym życiu. Organizacja tych dwóch imprez niejednokrotnie zabiera nam sporo czasu: należy dograć terminy sali, kościoła, wysłać zaproszenie do gości, zadbać o jedzenie i muzykę. Co jest największym problemem dla młodych par planujących małżeństwo?

Rezerwacja sali, fotografa

Okazuje się, że największym problemem jest znalezienie odpowiedniej sali w krótkim terminie. Większość topowych sal jest wynajmowana nawet z rocznym wyprzedzeniem! Na szczęście sytuacja ta zmienia się, głównie za sprawą managerów lokali, którzy pragną pozostać bardziej elastyczni na zapytania potencjalnych klientów.

Problematyczne jest także wynajęcie dobrego fotografa – okazuje się, że mają oni zajęte terminy na kilka, a nawet kilkanaście miesięcy do przodu. Jak ominąć te problemy?

Przede wszystkim: dobry plan

Kluczowe jest odpowiednie planowanie i systematyczne załatwianie kolejnych zagadnień: sala, zaproszenia, catering, kapela. Warto stworzyć sobie listę, która pomoże w planowaniu!

Jeśli szukasz wymarzonego miejsca na zorganizowanie niezapomnianego wesela zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Hotel Windsor zaproponuje Ci atrakcyjne ceny oraz szeroki wachlarz możliwości związany z organizacją przyjęcia.