Ciekawe

Podnieś atmosferę w sypialni

Szukasz sposobu na podniesienie atmosfery w sypialni? Nie wiesz dlaczego wasz związek nie jest tak ognisty jak kiedyś? Zazwyczaj przyczyną tego jest zmęczenie, stres związany z pracą, brak czasu. W dłuższej perspektywie taka sytuacja może prowadzić nawet do rozstania!

Aby skutecznie poprawić relację intymną, warto zastanowić się, co może być przyczyną takiego stanu rzeczy. To pierwszy krok w przód! Z pewnością doskonałym pomysłem będzie szczera rozmowa – warto wspólnie zastanowić się, jak możemy zmienić nasze nastawienie, aby pozytywnie wpłynęło to na związek. A co w sypialni?

Przygotuj romantyczny wieczór!

Intymna więź pomiędzy dwójką ludzi jest niezwykle ważna – seks wpływa na nasze samopoczucie, samoocenę, również na wydzielanie hormonów szczęścia. Może zamiast wieczorami przesiadywać przed komputerem czy telewizorem warto umówić się… na randkę w sypialni! Przygotujmy odpowiednio to pomieszczenie: możemy zapalić zapachowe świece czy kadzidełka. Świece dodadzą dodatkowo romantycznego nastroju!

Partnerzy powinni przede wszystkim się rozluźnić. Świetnym pomysłem będzie wspólny masaż. Producenci kosmetyków udostępniają wiele interesujących produktów, różniących się nie tylko konsystencją (żele, olejki), ale i zapachami (wybór jest praktycznie nieograniczony). Taki masaż pozwoli rozluźnić się po ciężkim dniu.
Oryginalnym sposobem na rozrywkę w sypialni są także liczne gry erotyczne. Zazwyczaj to gry planszowe, których trudność polega na wykonywaniu wskazanych zadań przez każdego gracza. Taka zabawa z pewnością wprowadzi wiele uśmiechu do sypialni. Z pewnością zabawną odmianą w sypialni będą stroje erotyczne. Są one dostępne w sklepach stacjonarnych oraz internetowych.