Ciekawe

Jak przygotować się do rozmowy z wróżką?

Decyzja o skorzystaniu z pomocy wróżki najczęściej podyktowana jest problemami w życiu osobistym, problemami zdrowotnymi, niepowodzeniami w pracy. Wróżka jest dla nas nierzadko ostatnią deską ratunku! Gdzie ją znaleźć? Jak przygotować się do spotkania? Oto kilka wskazówek!

Wróżka na telefon czy wizyta w cztery oczy?

Jak czytamy na portalu parasfera.pl, zazwyczaj mamy wiele możliwości skorzystania z pomocy wróżki. Dawniej najchętniej korzystaliśmy z rozmów telefonicznych, współcześnie mamy do wyboru znacznie więcej opcji: chat internetowy, wiadomość SMS, wiadomość e-mail. Nieliczne wróżki oferują spotkania w cztery oczy i to także ciekawa opcja dla osób zainteresowanych tego rodzaju usługami. Zanim zdecydujemy się na konkretny sposób kontaktu zastanówmy się, jakie zagadnienia są dla nas najważniejsze: zdrowie, rodzina, praca, związek. Ułóżmy proste pytania, które mogą nam posłużyć jako pomoc podczas rozmowy z wróżką. Z pewnością pozwolą one też nieco nas ośmielić.
Umawiając się z wróżką na konkretny termin spotkania twarzą w twarz dajmy sobie nieco czasu na relaks. Zadbajmy o to, aby zarówno przed spotkaniem, jak i po nim nie spieszyć się, dać sobie chwilę czasu na przyswojenie nowych wiadomości. Jeśli wybieramy rozmowę telefoniczną zadbajmy o to, aby nikt nie przeszkadzał nam podczas jej prowadzenia.

Tagi