Technologia

Radykalna zmiana kuchni za grosze

magnesy, naklejki

Czy da się radykalnie zmienić wnętrze, nie wydając przy tym fortuny? Oczywiście! Te małe zmiany mogą być wielkimi, gdy wiemy jak się za to zabrać. Jeśli znudził Wam się stary wystrój kuchni i najzwyczajniej w świecie potrzebujecie pobudzających zmian, to ten tekst jest jak najbardziej dla Was.

Naklejki magnetyczne

Naklejki magnetyczne to doskonały sposób na szybkie odmienienie kuchni. Wystarczy takową naklejkę przykleić na lodówkę bądź zmywarkę, by nadać wnętrzu zupełnie innego charakteru. Co zyskujemy? Przyjemną i estetyczną zmianę w niskiej cenie. Do wyboru mamy naklejki abstrakcyjne, ze wzorami, z przyrodą, czy miastami np. naklejki magnetyczne – Brooklyn, które świetnie sprawdzą się w nowoczesnej kuchennej odsłonie. Jeśli wolimy coś bardziej retro, to zamiast naklejki magnetycznej – Brooklyn, możemy wybrać taką w retro kropki.To także wygodne rozwiązanie i jakie efektowne.

Przemaluj coś

Przemalowanie szafek nie jest drogie, a jest to ogromna zmiana! Wystarczy zmienić ich kolor, by radykalnie odmienić nasze wnętrze. To nie tylko tanie, ale i rozwijające. Należy jednak pamiętać, że takie pomalowanie szafek jest tanie, ale niestety czasochłonne. Dlatego jeśli nie szczególnie lubimy takie czynności – to sobie ich po prostu oszczędźmy.

Rośliny

Te także potrafią przeobrazić wnętrze. W kuchni idealnie sprawdzają się zioła w ciekawych doniczkach. Sprawiają, że kuchnia wygląda przytulnie, a do tego nie są dekoracją, która nie jest nieprzydatna. Zioła nie tylko ozdobią nasze wnętrze, ale sprawią, że nasza kuchnia od teraz będzie smaczniejsza i aromatyczniejsza.

Dzięki tym 3 sposobom odmienimy naszą kuchnię za pomocą małych środków. Jak widać, jest to jak najbardziej możliwie. Wystarczy tylko chcieć i myśleć kreatywnie. Pamiętajmy, że małe zmiany, to często jednak te ogromne. Nie potrzebujemy całkowitej wymiany mebli, by nasza kuchnia prezentowała się zupełnie inaczej. Zresztą, jaka by była z tego powodu frajda? Lepiej wyszukać ciekawych ozdób i z nimi poeksperymentować – zabawnie i tanio!

Artykuł został napisany we współpracy z firmą naklejki magnetyczne – Brooklyn