Ciekawe

Rocznica ślubu w restauracji hotelowej – jak zorganizować?

Rocznica ślubu to wyjątkowa uroczystość, pozwalająca na nowo cieszyć się faktem zawartego związku małżeńskiego. Wraz z upływem lat ranga tej imprezy jest coraz wyższa, dlatego ważna jest odpowiednia oprawa. Jak zorganizować elegancką rocznicę ślubu, podczas której obok siebie będą bawić się zarówno osoby dorosłe, seniorzy i dzieci?

Wybór odpowiedniej sali!

Podstawą jest znalezienie odpowiedniego miejsca na przyjęcie. Dobrym rozwiązaniem będą sale restauracyjne czy też restauracje hotelowe. Warto pamiętać, że w konkretnych dniach mogą nam one zaoferować znacznie niższe koszty związane z organizacją i obsługą przyjęcia (np. piątek, niedziela). Kolejnym krokiem jest rozmowa z managerem sali i przedstawienie mu naszych planów związanych z przyjęciem. Dla managera najważniejsze informacje to: data uroczystości, ilość gości, godziny w których odbywać się będzie przyjęcie. W ostatnim aspekcie warto wziąć pod uwagę kilkugodzinną zabawę, która kończy się wieczorem, ok. godziny 20. To wygodne rozwiązanie, gdyż goście bez problemu dostaną się do domów, a rano obudzą się bez bólu głowy.

Nie bez znaczenia jest również menu – szefowie kuchnie zaoferują nam wiele interesujących potraw, również wegetariańskich.
Szukasz idealnego miejsca na uroczystość rodzinną? Sprawdź naszą ofertę – Hotel Windsor.