Ciekawe

Wodzirej na wesele – jak wybrać najlepszego?

wodzirej na wesele

Wybór wodzireja na wesele to jedna z najtrudniejszych decyzji, stojących przed przyszłymi małżonkami. To właśnie od wodzireja w dużej mierze zależy to, jak będą bawić się goście. W jego rękach jest również „opieka” nad parą młodą oraz troska o to, by uroczystość przebiegła bez zakłóceń.

Jeśli planujesz wesele i zastanawiasz się w jaki sposób wybrać najlepszego wodzireja, koniecznie przeczytaj nasze wskazówki.

Kluczowe cechy dobrego wodzireja

Dobry wodzirej na wesele powinien być osobą kontaktową, towarzyską, uśmiechniętą i otwartą. Dzięki swojemu optymizmowi i entuzjazmowi z powodzeniem porwie do tańca nawet najbardziej zatwardziałych przeciwników pląsów, a do weselnych konkursów zaprosi nieśmiałych członków rodziny. Wybierając wodzireja postawcie na osobę, która zaraża optymizmem, a z jej twarzy nie schodzi uśmiech. Nie od dziś wiadomo przecież, że radość życia i pogoda ducha są bardzo zaraźliwe. Zwłaszcza, jeśli płyną z głębi serca.

Ważna chemia

Oprócz osobowości i temperamentu bardzo ważna jest chemia, która powinna pojawić się między Wami a wodzirejem. Jeśli nadajecie na tych samych falach, macie podobne poczucie estetyki i pomysły na aktywności dla gości, istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że Wasza współpraca będzie naprawdę satysfakcjonująca.

Ważny wygląd

Nie da się ukryć, że oprócz osobowości wodzireja, duże znaczenie odgrywa również jego wygląd. Nie chodzi tu bynajmniej o drogie markowe ubrania czy stylowe dodatki. Wodzirej powinien być ubrany przede wszystkim schludnie, czysto i gustownie. Koszula wystające ze spodni, tłuste włosy czy brudne buty nie są z reguły najlepszą rekomendacją usług.

Rekomendacje najbliższych

Często zdarza się, że bliscy – wiedząc, że właśnie planujecie wesele – podsuwają wizytówki rekomendowanych zespołów muzycznych, DJ-ów czy wodzirejów.

Czy warto zaufać takim rekomendacjom? Z pewnością warto wziąć je pod uwagę. Pamiętajcie jednak, że to, co przemawia do Waszych rodziców czy przyjaciół niekoniecznie musi przemówić również do Was. Styl i estetyka, które reprezentuje wodzirej powinny być spójne z Waszą wizją wesela.

Wodzirej w akcji

Podczas wstępnego spotkania z wodzirejem możecie poprosić go o przedstawienie nagrań wideo, obrazujących jego pracę. Jeszcze lepiej, jeśli na weselu znajomych mieliśmy okazję oglądać wodzireja „w akcji”. Dzięki możliwości obserwowania wodzireja „w naturalnym środowisku” będziemy mogli najszybciej i najlepiej ocenić, czy właśnie takiej atmosfery chcemy na własnym przyjęciu.