Dom i Wnętrze

Wygoda w salonie

Wygoda w salonie

Wypoczynkowa funkcja salonu czy pokoju dziennego jest priorytetem podczas urządzania i meblowania tego pomieszczenia. Podczas planowania zmiany wystroju pamiętajmy o tym, aby w pokoju tym nie zabrakło funkcjonalnych i trwałych mebli wypoczynkowych, dopasowanych do naszych potrzeb. Co wybrać?

Wygodne siedzisko do odpoczynku

Istnieje wiele ciekawych rozwiązań, kiedy pragniemy stworzyć miejsce idealne do odpoczynku. Najbardziej rozpowszechnioną opcją jest oczywiście zakup kompletu wypoczynkowego. Jeśli jednak chcemy,a by pomieszczenie było oryginalne i modne, niech kanapa i fotel będą z różnych zestawów: gładka i prosta kanapa i strojny fotel, nawiązujący do designu XIX wieku. Innym ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie wielkiej pufy z granulatem. Są one dostępne w różnych rozmiarach, a te największe doskonale nadają się do tego, aby wręcz się na nich położyć. Granulat wewnątrz sprawia, że pufa doskonale dopasuje się do anatomicznych kształtów ciała. Duże pufy sprawdzą się podczas wieczornego oglądania telewizji czy czytania książki – zapewnią wygodę, komfort i możliwość przybrania najlepszej pozycji.

Co warto wiedzieć o pufach z granulatem? Ich tapicerka wykonana jest z niezwykle trwałego materiału, odpornego na uszkodzenia, ścieranie. Wewnętrzny granulat jest dodatkowo zabezpieczony dodatkową powłoką