Ciekawe

Chcieć to móc

Są osoby, które chciałyby skoczyć ze spadochronem, jednak nie są pewne, czy dadzą radę przejść całe szkolenie. Niektórzy bowiem marzą o takim przeżyciu, mimo pewnego lęku przestrzeni lub wysokości. Jednak przyznają, że gdyby skok odbywał się w tandemie, bez problemu by się na niego decydowali.

Skok z instruktorem to żadna nowość

Skoki tandemowe nie są czymś niezwykłym, czy nowym. Można je odbyć w różnych miejscach Polski po wcześniejszym uzgodnieniu. Co więcej, zazwyczaj możliwe jest także zamówienie zdjęć i filmu ze skoku. A to oznacza, że skoczek nie będzie skazany jedynie na to, co zapamięta, ale jego wspomnienia zostaną utrwalone.
Skok odbywa się zawsze z bardzo doświadczoną osobą, zazwyczaj z wieloletnim stażem w skokach. Chodzi bowiem o bezpieczeństwo amatora, który jakiegoś powodu chciał skoczyć ze spadochronem. Dzięki takiemu zabezpieczeniu, każdy może nie martwić się sprawami bezpieczeństwa, a skupić się na samym wydarzeniu.

Pierwszy skok i co dalej?

Skoki tandemowe albo kończą się na jednym razie albo powodują, że skacząca osoba chce skoczyć jeszcze raz, czy wręcz nauczyć się skakać samemu.
Tak, czy inaczej – w najgorszym razie – osoba odbyła skok tandemowy z instruktorem, będzie miała świetne wspomnienia na całe życie. Wraz ze skokiem można tez zamówić film i zdjęcia z przebiegu tego wydarzenia.

Spełnienie marzeń

Skok tandemowy to świetny pomysł na nietypowy prezent. Oczywiście, zanim się go komuś zafunduje, trzeba upewnić się, że osoba, która ma zostać obdarowana, nie cierpi na lęk przestrzeni i wysokości, ani na żadną chorobę, przy której taka atrakcja byłaby niewskazana, nawet pod opieką instruktora. Warto też rozeznać się w sytuacji, czy to faktycznie będzie dla kogoś przyjemność, nie każdy marzy bowiem o sportach, czy pojedynczych ekstremalnych wydarzeniach w swoim życiu.
Skoki tandemowe odbywają osoby w różnym wieku. Oznacza to jedno: wiele osób marzy o takim przeżyciu i decyduje się na realizacji marzenia o spojrzeniu na świat z góry oraz sprawdzenia, jak to jest latać. Później mówią oni o poczuciu wolności i o niesamowitych wrażeniach.
Skok odbywany w wieku 30, 40, 50 + i więcej nie jest już postrzegany jako coś dziwnego. Sporty i wydarzenia ekstremalne zaczynają być czymś normalnym w każdym wieku.
Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami ze Strefy Silesia

http://passittotheleft.org/nowoczesne-donice-ogrodowe-jak-przystroic-taras/ https://inveno.com.pl/idealny-sklep-internetowy-czyli-jaki/ http://mundopediu.com