Zdrowie i Uroda

Medycyna estetyczna – Katowice to ośrodek pełen możliwości

Medycyna estetyczna Katowice proponuje nam dzisiaj wiele interesujących zabiegów, które mają na celu poprawienie stanu naszej skóry twarzy. Nieinwazyjne metody oraz zastosowanie bezpiecznych substancji wypełniających sprawiają, że zabiegi są wysoce skuteczne!
 

Najlepsza na rynku medycyna estetyczna Katowice

Zabiegi medycyny estetycznej kojarzone są przede wszystkim z wykorzystaniem toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego. Okazuje się jednak, że w zabiegach medycyny estetycznej wykorzystuje się także:

  • laser frakcyjny/ typu Q-Switch/ diodowy,
  • światło IPL/E-Light,
  • masaż mechaniczny,
  • fale radiowe,
  • peelingi,
  • nakłuwanie: mezoterapia igłowa/ frakcyjna/ radiofrekwencja mikroigłowa, kriolipoliza/lipoliza kawitacyjna,
  • zabiegi biostymulacyjne.

Jak rozpoznać dobrą klinikę medycynę estetycznej?

Medycyna estetyczna Katowice zatrudnia tylko wykwalifikowany personel, który nie tylko dokładnie przygotuje pacjenta przed zabiegiem, ale również sprawnie i profesjonalnie przeprowadzi sam zabieg. Pacjent zobowiązany jest także do odbycia wizyty kontrolnej u lekarza prowadzącego – to okazja do wykluczenia przeciwwskazań oraz do omówienia samego zabiegu i procesu gojenia skóry. Wskazania i przeciwwskazania do zabiegów medycyny estetycznej znajdziemy na stronie filine.pl.
Medycyna estetyczna Katowice proponuje szereg zabiegów związanych z twarzą: przede wszystkim jest to skuteczne wygładzanie zmarszczek przy pomocy kwasu hialuronowego. Substancja ta jest także wykorzystywana do konturowania twarzy i przywracania jej ostrego konturu. Wiele osób zgłasza się do klinik z życzeniem powiększenia czy modelowania ust – procedura ta także korzysta z możliwości jakie daje kwas hialuronowy. W przypadku głębszych zmarszczek zazwyczaj proponowany jest botoks, czyli poprawnie: toksyna botulinowa.

http://3az.pl http://merikotka.com/hosting-stron-www-co-warto-wiedziec/ http://navisafe.pl