Dom i Wnętrze

Piękne meble i dodatki outdoorowe

Stworzenie wygodnej przestrzeni przydomowej jest dzisiaj łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej – zapewniają dekoratorzy i producenci mebli ogrodowych. Wystarczy kilka elementów, aby zwykły ogród czy taras zmienić w wyjątkowe miejsce wypoczynkowe, z którego korzystać będą wszyscy domownicy. Decydując się na zaaranżowanie strefy blisko domu zdecydujmy się na produkty wysokiej klasy, które pozwolą na wypoczynek w komfortowych warunkach. Od czego zacząć?

Wybieramy meble ogrodowe

Podstawą w ogrodzie czy na tarasie zawsze są meble ogrodowe – komplet wypoczynkowy stanowi centralny punkt, gdzie gromadzą się bliscy i znajomi. Dobierzmy meble ogrodowe do rodzaju ulubionych aktywności. Jeśli cenimy popołudnia z książką idealna okaże się sofa narożna lub leżanka ogrodowa. Chcąc podejmować gości w ogrodzie postawmy na klasyczny stół i wygodne krzesła lub fotele. Na niewielkim tarasie ustawmy stolik kawowy oraz wygodne fotele lub krzesła. Wybierając meble miejmy na uwadze, że będą one narażone na zmienne warunki atmosferyczne. Ważne jest, aby wykonane były z wysokiej jakości materiałów, zabezpieczonych przed wilgocią czy osiadaniem kurzu.

Parasol – skuteczna ochrona przed słońcem i deszczem!

Parasole w naszych ogrodach to stały element wyposażenia. Czy jednak wiesz, że dzisiaj nowoczesne parasole ogrodowe chronią nas nie tylko przed słońcem, ale również przed niespodziewanym deszczem? Jest to możliwe dzięki zastosowaniu innowacyjnych materiałów. Parasol do ogrodu osadzony na aluminiowym stelażu będzie odpowiednio zabezpieczony przed wilgocią, rdzą. Czasze tworzone z tkanin technicznych pokrytych poliuretanem są zabezpieczone przed działaniem kurzu, promieniowania UV, wnikaniem wilgoci. Liczne punkty regulacji ułatwią ustawienie parasola.

 

 

ENERGYLANDIA http://cuncambias.org http://d41teachers.org/jakie-lampiony-tarasowe-wybrac-na-wlasny-taras/