Dom i Wnętrze

Piękny taras – jakie fotele ogrodowe i stolik kupić?

Zaprojektowanie wygodnego miejsca wypoczynkowego blisko domu nie jest dzisiaj wyzwaniem – z pomocą przychodzą nam producenci mebli ogrodowych. Jednym z elementów najczęściej kupowanych są fotele ogrodowe: wygodne fotele z podłokietnikami mogą być podstawą aranżacji miejsca wypoczynkowego!

Fotele ogrodowe i stoliki kawowe

Najprostszym i zarazem najbardziej urokliwym rozwiązaniem w ogrodzie okaże się zestaw kawowy, na który składają się fotele ogrodowe oraz niewielki stolik. Taki zestaw sprawdzi się w niewielkich ogrodach, jak i na większych przestrzeniach. Szukając idealnych foteli warto postawić na fotele ogrodowe z technorattanu. Materiał ten jest wysoce odporny na zmienne warunki atmosferyczne, doskonale prezentuje się wśród zieleni, dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej. Fotele ogrodowe technorattanowe są niezwykle lekkie – jest to zasługą zastosowania aluminiowych stelaży malowanych proszkowo. Uzupełnieniem stanie się niewielki stolik kawowy, na którym znajdzie się dość miejsca na kilka filiżanek herbaty lub kawy, spodeczki z przysmakami.

Fotele ogrodowe w cieniu parasola

Chcąc cieszyć się każdym letnim dniem fotele ogrodowe ustawmy w cieniu obszernego parasola. Nowoczesne parasole ogrodowe to propozycja dla osób ceniących komfort – są one projektowane w taki sposób, aby uzupełniać estetycznie otoczenie. Liczne punkty regulacji sprawiają, że ustawienie kąta padania cienia nie sprawia żadnego problemu, a parasol osadzony na podstawie z kółkami możemy przesuwać po gładkiej tafli posadzki tarasu. Parasole ogrodowe w okresie jesieni i zimy zabezpieczamy poprzez stosowanie pokrowców ogrodowych. Pokrowce ochronią strukturę parasola przed promieniowaniem słonecznym oraz kurzem. Dodatkowy ściągacz pozwoli na dokładne dopasowanie tkaniny do kształtu parasola.

 

 

https://siteopia.pl/szkolenia-marketingowe-co-jest-teraz-na-czasie/ http://gallbladdersymptoms.org/eleganckie-lampiony-tarasowe/ http://robimytolepiej.pl/walka-o-idealna-linie-postaw-na-pewne-metody/