Ciekawe

Zaaranżowanie stołu letniego

Posiłki spożywane na świeżym powietrzu smakują zdecydowanie lepiej! Warto skorzystać z letniej aury i stworzyć na tarasie przestrzeń, gdzie będziemy mogli zapraszać naszych bliskich do stołu. Podając im potrawy przygotowane z sezonowych produktów możemy być pewni kulinarnego sukcesu. W przygotowaniu wyjątkowych posiłków pomogą nam nowoczesne garnki… i sztućce!

Gotowanie latem – skorzystaj z sezonowych warzyw i owoców

Letnie posiłki na świeżym powietrzu kojarzą nam się głównie z grillem – nie musimy jednak codziennie podawać bliskim karczków czy kiełbasek. Dzięki zaaranżowaniu miejsca jadalnego na tarasie czy w ogrodzie bez trudu przygotujemy dania we własnej kuchni i wygodnie przeniesiemy je na zewnątrz. W codziennym gotowaniu pomogą nam przede wszystkim nowoczesne garnki i patelnie – te oferowane przez topowych producentów zaskoczą nas doskonałymi parametrami technicznymi i pięknym wyglądem. Producenci proponują nam nie tylko ciekawe technologie, ale również elegancki design: w ofertach znajdziemy garnki inspirowane naturą, ale również kolekcje w żywych kolorach.

Co sprawia, że nowoczesne garnki różnią się od tych starszej generacji? Przede wszystkim są to tworzywa. Garnki tworzone są ze stali nierdzewnej 18/10 – jest to tworzywo zabezpieczone przed wilgocią, rdzą, odkształcaniem. W dnach garnków umieszcza się dyski, których zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła. Ubocznym skutkiem działania dysków jest oszczędność energii!

Pysznie przy stole!

Jak zaaranżować letni stół? Przede wszystkim pomoże nam w tym zestaw sztućców – eleganckie komplety zaoferują nam topowi producenci. Współcześnie sztućce różnią się od siebie przede wszystkim designem: w sklepach znajdziemy komplety nawiązujące do klasycznego wzornictwa, jak również nowoczesne zestawy inspirowane współczesnym designem.

 

 

http://robimytolepiej.pl http://parasole-do-ogrodu.pl http://likeplus.waw.pl